مهاجرت
مهاجرت

يكي از كشورهايي كه شرايط بسيار مناسب و مساعدي در مورد سطح آموزشي دانشگاهي و كيفيت بالاي تحصيلات و زندگي را دارا است كشور روسيه مي باشد.

اعزام دانشجو به روسيه به دليل داشتن دانشگاه هاي با رنكينگ بالاي جهاني و تحصيل ارزان قيمت و سهولت در پذيرش  از گزينه هاي بسيار پر طرفدار به شمار مي آيد و متقاضيان زيادي جهت دريافت پذيرش تحصيلي و همچنين اخذ بورسيه تحصيلي روسيه وجود دارند.

بديهي است كه همه متقاضيان واجد شرايط لازم جهت تحصيل در روسيه و پذيرش گرفتن از دانشگاههاي اين كشور را دارا نيستند و عده كثيري موفق به دريافت پذيرش و بورسيه تحصيلي براي تحصيل در روسيه نمي شوند.

لذا است كه با امعان نظر در مراتب معنونه فوق ملاحظه مي گردد مبحث اخذ بورسيه تحصيلي براي كشورهاي مختلف و از جمله بورسيه تحصيلي روسيه يكي  از مسايل بسيار تخصصي و حرفه اي مي باشد كه رسيدگي به اين امر در صلاحيت يك تيم خبره و مشاورين زبده حقوقي قرار دارد كه نسبت به قوانين داخلي و قوانين بين المللي اشراف كامل داشته باشند و از سطح تجربه و تبحر مطلوبي برخوردار باشند تا بتوانند زمينه سازي مورد لزوم جهت اين مساله را فراهم آورند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۶:۴۲ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

اعزام دانشجو به گرجستان به دليل داشتن دانشگاه هاي معتبر و داشتن هزينه هاي پايين تحصيل و زندگي، متقاضيان بسياري جهت مهاجرت تحصيلي دارد.در گرجستان دو نوع دانشگاه وجود دارد (دولتي و خصوصي) .دانشگاه دولتي  در شرايط خاص براي شهروندان گرجي رايگان است ولي براي مهاجرين و داوطلبان كشورهاي ديگر هزينه  دارد. البته هر دو نوع دانشگاه زير نظر وزارت علوم گرجستان مي باشد. يكي از مزيت هاي تحصيل در گرجستان ارتباط مستقيم دانشگاه هاي گرجستان با ساير دانشگاه هاي بين المللي مي باشد.

 

دروس در دانشگاه هاي گرجستان اغلب به دو زبان گرجي و انگليسي ارائه مي شوند البته در برخي رشته ها و دانشگاه هاي خاص زبان روسي استفاده مي شود. براي تحصيل در گرجستان تسلط زبان انگليسي و داشتن مدرك زبان آيلتس  5.5 و يا تافل 80 الزامي مي باشد. دانشگاه هاي گرجستان براي آن دسته از دانشجويان خارجي كه به زبان گرجي آشنايي ندارند كلاس هاي آموزشي زبان گرجي برگزار مي نمايد. شركت در كلاس ها به صورت اجباري مي باشد. دوره هاي آموزشي زبان گرجي 130 ساعت مي باشد. سال تحصيلي در تمام مقاطع از سپتامبر آغاز مي شود و تا ماه جون ادامه پيدا مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۶:۰۲ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

امروزه بسياري از افراد در سراسر دنيا خواهان ادامه و اقامت تحصيلي در دانشگاه هاي معتبر در كشورهاي پيشرفته مي باشند. همكاران و وكلاي مجرب ما در موسسه حقوقي توسعه گران مهر واقع در شهر تهران و شيراز تحصيل در دانشگاه هاي معتبر و پيشرفته كشور چين را پيشنهاد مي دهند زيرا دانشگاه هاي چين از بهترين دانشگاه هاي جهان هستند و مدارك آنان در سراسر دنيا قابل تاييد مي باشند,اين كشوربسياري از شرايط مهاجرت را داراست و هزينه تحصيل در چين نسبت به كشورهاي ديگر بسيار ارزان تر است.كشور چين با پايتختي شهر پكن از پرجمعيت ترين كشورهاي جهان است. موسسه حقوقي توسعه گران مهر از موسسات معتبر در زمينه اعزام دانشجو به چين مي باشد و متقاضيان عزيز مي توانند با مراجعه به موسسه ما واقع در شيراز در كمترين زمان ويزاي تحصيلي چين را دريافت نمايند. جهت كسب اطلاعات بيشتر در زمينه شرايط اعزام دانشجو به چين مي توانيد با مشاورين موسسه تماس حاصل فرماييد.

 

دانشگاه ها و كالج هاي بسيار زيادي در چين وجود دارد كه اغلب آن ها از اعتبار جهاني برخوردارند. بيش از 180 دانشگاه و مركز آموزشي در چين مورد تاييد وزارت علوم ايران مي باشد.

 

شرايط تحصيل و اعزام دانشجو به چين

زبان تحصيل در اين دانشگاه ها انگليسي مي باشد و به همين دليل متقاضيان ادامه تحصيل در چين براي برخي دانشگاه ها مي بايست مدرك زبان ايلتس حداقل 6 را داشته باشند. متقاضيان تحصيل و اعزام دانشجو به چين مي توانند با مراجعه به موسسه حقوقي توسعه گران مهر واقع در شهر شيراز و شركت در كلاس هاي آموزشي در مدت زماني كوتاه و به صورت تضميني مدرك زبان خود را دريافت نمايند. البته شايان ذكر است امكان تحصيل در چين بدون مدرك زبان نيز امكان پذير است.

 

شروع سال تحصيلي در دانشگاه هاي چين ماه هاي سپتامبر و ژانويه است و متقاضيان ادامه تحصيل و اعزام دانشجو به چين مي بايست از يك ماه قبل از شروع ترم تحصيلي نسبت به اخذ پذيرش در دانشگاه هاي چين اقدام نمايند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۳۰:۵۴ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

امروزه روسيه بزرگترين كشور در جهان است. در داخل مرزهاي گسترده اين كشور لوكس ترين كاخ سياره، فلات گسترده، بلندترين كوه ها، سردترين شهرها، بهترين آموزشگاه هاي باله و بزرگترين مجموعه عروسك هاي دنيا وجود دارد. از نظر فرهنگ، ادبيات نمايشي قابل توجه ترين موضوع اين كشور است. نويسندگان روسي مانند تولستوي، بولگاكف، داستايوسكي و ناباكوف در سراسر جهان براي ايجاد برخي از بزرگترين آثار قرن 19 و 20 شناخته شده اند.

 

در كنار روش هاي متعدد مهاجرتي نظير مثل اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاري و اخذ اقامت از طريق كار و … از جمله بهترين روش هاي مهاجرت به روسيه مهاجرت از طريق مهاجرت تحصيلي و اخذ اقامت از طريق تحصيل و اعزام دانشجو به روسيه مي باشد. در تمام اين روش ها شخص پس از چند سال اقامت مي تواند تابعيت يا شهروندي روسيه را اخذ نمايد.

شرايط تحصيل و اعزام دانشجو به روسيه

اين مقاله راهنماييست براي دانشجويان بين المللي براي تحصيل در دانشگاه روسيه جهت تحصيل در روسيه مي باشد. روسيه يكي از بزرگترين كشورهاي جهان، يك ابر قدرت سنتي و يك مركز آموزشي عالي در شرق اروپا است. عضويت در حوزه آموزش عالي اروپا بدان معني است كه بسياري از دانشگاه هاي روسيه در حال حاضر آموزش به يك سبك غربي بيشتر است.

روسيه داراي مناظر خيره كننده، شهرستانهاي شگفت انگيز و سطح فرهنگ بالا مي باشد، از زيبايي سنت پترزبورگ به عظمت مسكو يكي از موارد جذب كنند توريست مي باشد. روسيه يك محل عالي براي دانشجويان بين المللي است، و به طور فزاينده برخي از دوره هاي پيشگامانه را ارائه مي كند.

بسياري افراد جهت مهاجرت به روسيه معمولا از طريق تحصيل در روسيه اقدام مي كنند، كه پس از اخذ اقامت تحصيلي و اخذ پذيرش تحصيلي نسبت به اخذ تابعيت يا شهروندي ميتوانند اقدام كنند، البته شايان ذكر است اين روش يكي از روش هاي مهاجرت مي باشد روش هاي ديگر نظير ويزاي كار و سرمايه گذاري نيز وجود دارند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۲:۳۴ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

تحصيل و اعزام دانشجو به چين در هنگام گرفتن وكيل مهاجرت براي مهاجرت به چين 2018 از جمله مهاجرت تحصيلي به چين و براي تحصيل در چين و يا تحصيل در دانشگاههاي چين و يا پذيرش تحصيلي چين و يا اخذ ويزاي تحصيلي چين چه شرايطي دارد ؟ امروزه افراد بسياري تمايل به مهاجرت به چين و در نهايت اخذ اقامت چين را در ذهن خود دارند و بهترين راه براي ‏مهاجرت به كشور چين را تحصيل مي دانند.

 

گاهي اوقات در مورد تحصيل در چين ، و هم چنين در باب قوانين مهاجرتي كشور چين سوالاتي در اين زمينه از ما پرسيده مي شود، كه بايد در پاسخ گفت: كشور چين  بويژه در باب تحصيل و اعزام دانشجو به چين شرايط خاص و فاكتور هاي منحصر به فردي را در نظر مي گيرد، توجه فرمائيد اگر قصد تحصيل و اعزام دانشجو به چين را داريد بايد قوانين مهاجرتي و بين المللي در مورد دانشجويان و اتباع خارجي كه براي تحصيل و اعزام دانشجو به چين سفر كرده اند، را مطالعه نمائيد. كشور چين، به علت جمعيت فوق العاده زياد و قرار گرفتن در نقطه عطف اقتصاد بين المللي، شرايط خاصي را براي مهاجرت به كشورش و بويژه تحصيل و اعزام دانشجو به چين مد نظر قرار داده است.

با وجود امكان تحصيل به زبان انگليسي در كشور چين و شهريه سالانه تقريبا ۱۲ تا ۱۵ ميليون توماني، اين نكته حائز اهميت است، اگر تحصيل در مقطع دكتري به زبان چيني صورت پذيرد، مي توان گفت تقريبا تحصيل در چين براي شما رايگان خواهد بود. اين مطلب خود نكته اي بسيار مثبت مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۹:۲۹ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

چرا تحصيل در فرانسه
فرانسه هر ساله بيش از 23% از بودجه ملي را به آموزش اختصاص مي دهد و به دقت كيفيت آموزشهاي ارائه شده و مدارك اعطا شده را زير نظر دارد. عالي بودن مدارك فرانسوي و تحصيل رايگان در فرانسه، دليل اصلي مهاجرت تحصيلي بسياري به اين كشور ميباشد. ادامه تحصيل در فرانسه به زبان انگليسي و فرانسوي ممكن ميباشد. (بيش از 3000 موسسه شامل 90 دانشگاه 240 مدرسه عالي مهندسي 230 مدرسه عالي بازرگاني و 2000 موسسه متشكل از مدارس عالي هنر و معماري آموزشهاي پيراپزشكي و غيره)
فرانسه كشوري است كه تحصيل در آن به صورت رايگان مي باشد و از سوي ديگر نزديك به 200 ميليون نفر در جهان به زبان فرانسه تكلم ميكنند. تسلط و آشنايي به اين زبان دسترسي ويژه به بيش از 47 كشور از 5 قاره جهان را ممكن مي‌سازد.
شرايط اقامت در اين كشور اينگونه است كه شخصي اگر 7 سال به طور متوالي در آنجا باشد (تحصيلي، كار و…) مي تواند اقامت اين كشور را اخذ نمايد و بعد از يك هفته ورود به اين كشور مقيم آنجا مي شود. همچنين شخص در حين تحصيل در مقاطع مختلف تحصيلي 20 ساعت در هفته حق كار دارند كه اگر در اين دوره كارفرما شخص را بيمه كند آن شخص مي تواند اقامت دائم خود را اخذ نمايد كه اين امر اعزام دانشجو به فرانسه را از اهداف اول هر شخصي قرار ميدهد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۲:۲۵ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

افرادي كه قصد مهاجرت از طريق اعزام دانشجو به انگلستان را دارند بايد پس از ورود به اين كشور نسبت به اخذ اقامت انگلستان اقدام كنند، اين افراد مي توانند پس از اتمام تحصيلات خود با سرمايه گذاري در انگلستان و يا تغيير ويزا به ويزاي كار در انگلستان نسبت به اين مسئله اقدام كنند و در نهايت مي توانند تابعيت انگلستان را اخذ كنند.

دوره هاي تحصيل در لندن بسيار مشهورند، زندگي در اين  شهر بسيار جالب و هيجان انگيز است و همراه با ماجراجويي مي باشد. لندن مكاني بسيار عالي براي يادگيري زبان انگليسي يا تحصيل در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد است.

تحصيل در انگلستان بسيار گران بار نيست و هزينه زندگي در اين شهر نسبت به ديگر مناطق خارج از لندن بسيار مقرون به صرفه تر است. اخذ مدرك كارشناسي در انگليس سه سال به طول مي انجامد ( شهريه يك سال تحصيلي در اين دانشگاه با ديگر دانشگاه هاي بين المللي مقايسه مي شود. ) هم چنين دانشجويان بين المللي از خدمات درماني رايگان NHS در صورت تحصيل بيش از 6 ماه برخوردار مي شوند.

چرا تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان ؟

به دليل شهرت جهاني دانشگاه هاي انگليس، وجود شهرها ي جذاب و فرهنگ هاي متنوع در انگلستان، اسكاتلند، ولز و ايرلند شمالي دانشجويان بين المللي بسياري را در سراسر جهان به جذب خود كرده است و اعزام دانشجو به انگلستان امروزه طرفداران بسيار دارد. ناگفته نماند كه  6 دانشگاه بسيار عالي در سطح جهان تحت نظارت كشور انگلستان فعاليت مي كنند. موسسات آموزشي انگلستان بهترين كيفيت آموزشي و حرفه اي را در اختيار افراد قرار مي دهند.

دانشگاه هاي كشور انگلستان ارائه آموزش هاي پيشرفته و امكانات بسيار عالي با بالاترين استانداردها را تضمين مي كنند چرا كه دوره هاي تحصيلي كه در اين كشور برگزار مي شود در سراسر جهان شناخته شده هستند و اين امكان را به افراد مي دهد كه به شغل دلخواه خود در آينده برسند. دانشگاه هاي انگلستان اطلاعات و روش هاي مفيدي در خصوص ادامه تحصيل را در اختيار افراد قرار مي دهند كه همه ي اين موارد افراد را در رسيدن به شغل دلخواه در آينده ياري مي نمايند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۷:۱۷ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

تحصيل در گرجستان به دلايل متعددي اين روزه مورد توجه بسياري از دانشجويان قرار گرفته است . هزينه پايين تحصيل و زندگي در اين كشور از دلايل قابل توجه تحصيل در گرجستان است . همچنين طبق قرار دادي كه اين كشور با اتحاديه اروپا نوشته است ، به زودي ازا اعضاي اين اتحاديه خواهد شد و پس از آن شما ميتوانيد براي ادامه تحصيل يا كار و حتي زندگي به راحتي از طريق گرجستان وارد اروپا شويد . در صورتي كه دانشجويي در دانشگاه قفقاز مشغول به تحصيل باشد ميتواند مدت دو سال از تحصيل خود را در آمريكا بگذراند كه اين امر اعزام دانشجو به گرجستان را بسيار حائز اهميت كرده است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۲:۱۳ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

مهلت و شرايط تحصيل در فرانسه ۲۰۱۸
درخواست براي دانشگاه ها جهت اعزام دانشجو به فرانسه دوبار در سال امكان پذير است:

پذيرش پاييزه، ۱ فوريه و ۱ آپريل (در برخي موارد، براساس فضاهاي موجود بعد از اين تاريخ هم امكان پذير است)
پذيرش بهاره، ۱۵ سپتامبر و بعد از اين تاريخ بر اساس فضاهاي موجود
درخواست براي بعد از كارشناسي (APB) : از ۲۰ ژانويه تا ۲۰ مارچ
درخواست براي TCF در طول پروسه DAP: از اكتبر تا ۲۲ فوريه
دريافت نامه پذيرش در دانشگاه فرانسه
موسسات از تاريخ ۱۵ ژوئن تا ۱۵ سپتامبراز تصميمات پذيرش خود به دانش آموزان، درباره آغاز برنامه هاي خود در اكتبر اطلاع مي دهند. بنابراين، شما فقط يك ماه وقت داريد تا شرايط اقامت و تحصيل در فرانسه را فراهم كنيد.دريافت نامه پذيرش در دانشگاه فرانسه

اگر شما يك شهروند غير اتحاديه اروپا/مناطق اقتصادي اروپا/شهروند سوئيس هستيد، بايد براي گرفتن ويزاي دانشجويي درخواست دهيد.اگر شما قصد تحصيل بيش از شش ماه را در فرانسه داريد، بايد مجوز اقامت را از مقامات محلي فرانسه درخواست كنيد.

شما با شرايط زير مي توانيد بيمه درماني خود را پوشش دهيد:

اگر عضو شهروندي اتحاديه اروپا هستيد، مي توانيد از كارت بيمه درماني اروپا استفاده كنيد.
اگر عضو اتحاديه اروپا نيستيد، شما واجد شرايط براي حق بيمه سلامت ملي ارائه شده در فرانسه هستيد. هنگامي كه وارد فرانسه مي شويد، شخصا در دانشگاه خود در فرانسه ثبت نام كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۹:۴۲ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]

در انگليس و پايتخت آن شهر لندن معمولا دانشگاه ها و كالج ها از شرايط بورسيه به دانشجويان برخوردار نيستند و همين موضوع باعث ايجاد مشكل براي اعزام دانشجو به انگليس شده در صورت تحصيل در انگليس هزينه ها بصورت شخصي توسط دانشجو پرداخت شود ؛ البته كالج هاي صاحب نام و اعتباري همچون آكسفورد و كمبريج در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري داراي شرايطي خاص جهت بورسيه تحصيلي دانشجويان خود مي باشند. لازم به ذكر است كه اين هزينه تحصيل در انگليس براي دانشجويان مهاجر نسبت به بوميان به مراتب بيشتر نيز مي باشند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۵:۴۵ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب