مهاجرت
مهاجرت

فرانسه هر ساله بيش از 23% از بودجه ملي را به آموزش اختصاص مي دهد و به دقت كيفيت آموزشهاي ارائه شده و مدارك اعطا شده را زير نظر دارد. عالي بودن مدارك فرانسوي و تحصيل رايگان در فرانسه، دليل اصلي مهاجرت تحصيلي بسياري به اين كشور ميباشد. ادامه تحصيل در فرانسه به زبان انگليسي و فرانسوي ممكن ميباشد. (بيش از 3000 موسسه شامل 90 دانشگاه 240 مدرسه عالي مهندسي 230 مدرسه عالي بازرگاني و 2000 موسسه متشكل از مدارس عالي هنر و معماري آموزشهاي پيراپزشكي و غيره)
تحصيل در فرانسه به صورت رايگان مي باشد و از سوي ديگر نزديك به 200 ميليون نفر در جهان به زبان فرانسه تكلم ميكنند. تسلط و آشنايي به اين زبان دسترسي ويژه به بيش از 47 كشور از 5 قاره جهان را ممكن مي‌سازد.
شرايط اقامت در اين كشور اينگونه است كه شخصي اگر 7 سال به طور متوالي در آنجا باشد (تحصيلي، كار و…) مي تواند اقامت اين كشور را اخذ نمايد و بعد از يك هفته ورود به اين كشور مقيم آنجا مي شود. همچنين شخص در حين تحصيل در مقاطع مختلف تحصيلي 20 ساعت در هفته حق كار دارند كه اگر در اين دوره كارفرما شخص را بيمه كند آن شخص مي تواند اقامت دائم خود را اخذ نمايد. اعزام دانشجو به فرانسه اين روز ها از بهترين انواع مهاجرت محسوب ميشود.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۱:۳۶ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب