مهاجرت
مهاجرت

تحصيل در روسيه

روسيه، كشوري آسيايي اروپايي است كه پهناورترين كشور دنيا بشمار مي رود. روسيه هر ساله پذيراي دانشجويان زيادي از سرتاسر دنيا است؛ دانشجوياني كه مي خواهند با هزينه اي نسبتاً كم در برترين دانشگاه هاي دنيا تحصيل كنند. در واقع روسيه در رديف كشورهايي قرار دارد كه بهترين مراكز آموزش عالي جهان را در خود جاي داده اند اما با اين وجود از دانشجويان در حال تحصيل در اين مراكز شهريه نه چندان زيادي دريافت مي كنند. به همين دليل بازار تحصيل و اعزام دانشجو به روسيه در تمام كشورهاي دنيا داغ است. در ادامه به معرفي شرايط لازم براي تحصيل و اعزام دانشجو به روسيه در رشته هاي پزشكي و غيرپزشكي، هزينه تحصيل در روسيه در رشته هاي مختلف، دانشگاه هاي كشور روسيه و مقايسه روسيه با ساير كشورها مي پردازيم.

اعزام دانشجو به روسيه در ايران نيز طرفداران زيادي دارد چون همانطور كه گفتيم تحصيل در روسيه به معناي تحصيل در دانشگاه هاي برتر جهان با هزينه كم است و همچنين اين كشور با ايران فاصله چنداني ندارد. به همين دليل اكثر دانشجويان ايراني براي تحصيل در كشورهاي همسايه و نزديك به ايران به گزينه تحصيل و اعزام دانشجو به روسيه فكر مي كنند.

اكثر دانشجوياني كه به تحصيل در دانشگاه هاي روسيه مي پردازند؛ وارد رشته هاي مهندسي و بخصوص مهندسي هوافضا، علوم پايه، هنر و رشته هاي پزشكي مي شوند. در پايان مقاله هم كشورهايي كه شرايط مناسبي را دارند به شما پيشنهاد داده ايم .

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۵۵ ] [ ارشيا جقتايي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب